ממליצים

"אני מכיר את יוני כבר שנים ובכל פעם מופתע מחדש מהתכנים שאני לומד מימנו ומזווית הראיה הלא שגרתית שלו. ליוני יש יכולות לדעת עליך ( ועל המתחרים שלך.. ועל הלקוחות שלך..) כמעט הכול, באמצעות התבוננות בתמונות בודדות. ממליץ בחום על קריאת הספר "סודות התמונה המנצחת"  לכל מי שרוצה ללמוד יותר על עצמו, על השוק ועל המתחרים ולכל מי שרוצה להגדיל משמעותית את הסיכוי להצליח בפגישות מכירה, הרצאות ופרזנטציות. המידע של יוני יגרום לכם להצליח מראש!

ד"ר עו"ד יניב זיד- "דוקטור שכנוע" – מומחה בינלאומי לשכנוע.

יוני הוא בעל יכולת שיקוף פנומנלית

נמרוד משיח, אלוף עולם וספורטאי אולימפי בשיט

יוני דרור הוא מנטור ומומחה שאין שני לו בתחום פענוח והעברת מסרים באמצעות תמונות. הוא מסתכל על תמונה ורואה שכבות נסתרות עשירות במידע, מעשה פלא הוא מספר לך על עצמך דברים שאתה לא יודע. מצאתי ערך רב בשיתוף הפעולה המקצועי אתו.

 

יוסי גינסברג

הרצאה יוצאת דופן, חשובה, המודעות, המשמעות והבחירה של התמונות שלנו מה הם אומרות עלינו, מה הם לא אומרות …. תודה על הנתינה, על הפידבק לרבים בחדר ועל ההשראה !

 

דורון ליבשטיין מנטור בינלאומי ויזם אסטרטגי

 

העבודה עם יוני דרור מאפשרת לנו ליהנות מייעוץ ייחודי וממוקד שמציע, נקודת מבט אחרת על מצבים והגעה מהירה לתוצאות.

יוני דרור הצליח בזמן קצר לרכוש את אמונם של המנהלים שעבדו אתו והטמיעה בתוכם

את היכולת להצליח, לשנות ולהוביל.

העבודה עם יוני דרור חוללה שינויי מבורך בארגון.

כיום יש למנהלים את היכולת האמתית להפגין עניין אחד בשני, ולקחת אחריות לעבודתם כצוות.

דויד כהן, מנכ"ל דויד אינטרקונטיננטל תל אביב.

יוני שלום.

אני רוצה להודות לך על ההרצאה המרתקת, שהועברה על ידך " סודות מהאלבום המשפחתי"  אני אוספת רשמים מיום האישה הבינלאומי שארגנו בלשכת הנשיא שמעון פרס. בקרב המשתתפות הדעה הרווחת היא שההרצאה שלך "סודות מהאלבום המשפחתי" הייתה הרצאה משנה תודעה. היא גרמה לחלק גדול מהמשתתפות ליצור שינויי ולפעול. ההרצאה הועברה בצורה מקצועית ורגישה  והיא הביאה זווית אחרת על חיינו האישיים והמקצועיים. (עבורי היא הייתה חדשנית)

תודה

ציונה לשכת הנשיא שמעון פרס

יוני יקר. תודה על ההרצאות בים המלח, לנשות משרד האוצר.

"נשים ועושים" ללא ספק זה נגע, פגע וגרם לרבות מאיתנו למחשבות מרעננות ולרצון לפעול.

תודה מקרב לב.

נשות משרד האוצר תל אביב, ירושלים

יוני דרור, תודה על הרצאה יוצאת דופן. ללא ספק ההרצאה שלך גרמה לנו לחשוב אחרת ,לראות אחרת ובעיקר להבין שהדברים הם אף פעם לא כפי שהם נראים. השארת אותנו עם חומר מחשבה לקראת החגים.

צוות העובדים הארצי משרד החוץ

.Yoni for me is an enthralling coacher, empowering individuals to many successful accomplishments

.One of his secrets in his successful coaching is the chemistry and the communication that he develops between himself and the coachee.  His high levels of emotional intelligence in coordination with his greater experience and expertise provides him the talent to foresee the needs of his coachee and to plan accordingly his development path to the desired success

.The first time I met Yoni was 2 years ago.  From our first sessions, I felt that I have a mentor within a coacher who is focusing upon my specific competences, as opposed to general overall development. Through our coaching time, I managed to build a clear vision of what is a success in my division and to nominee effectively the right people to the right managerial positions

At this present moment as a director, I see myself as a successful leader that is guided by his vision. The path and the milestones to that vision is an outcome of a hard work with Yoni.

Sotirios Ikonomou

האם התמונות אותם אנו בוחרים משדרים את מה שאנו רוצים להעביר?

יוני הוכיח לנו כי לא בהכרח וכדאי לבחור נכון. יוני שתף בכלים אפקטיביים והאיר את עינינו לשפה חדשה כיצד נבחר את התמונות שאכן יעבירו למתבונן את המסר אותו אנו רוצים להעביר. תודה לך יוני שחדשת והעשרת את הידע בעולם הוויזואלי. ההרצאה שלך חדשנית ופתחה עבורנו דרך מעניינת ואחרת לראות את עצמנו ברשת החברתית. האירה את עיננו בראייה חדשה לגביי חשיבותם של תמונות וסרטי וידאו בהעברת מסרים אישיים ומקצועיים גרמה לחלק מהאנשים לפעול ולראות דברים אחרת. הכל ענין של נקודת מבט.

אוסנת גרסון, מנהלת לשכת המאמנים

ברצוננו להודות לך באופן אישי ובשם הנהלת המלון על תרומתך המקצועית הרבה להצלחות המלון.

הודות לייעוץ, לליווי והאימון שלך, המלון הטמיע תרבות ארגונית של אימון מקצועי ויעיל.

היכולת שלך לפתח מנהלים-מנהיגים ראוייה להערכה, בדרכך המיוחדת עם סבלנות רבה, התמדה ויחסי אנוש מצויינים, הצלחת להביא את הפוטנציאל האישי לביטוי ומיצוי מקסימליים, לרמות ביצוע גבוהות ולהצלחות חוזרות, גם תחת לחץ ובתנאי תחרות. ראייה לכך, היא הזכייה של המלון בפרס  World Travel Awards היוקרתי כמלון המוביל בישראל לשנת 2016,  ובנוסף שיפור משמעותי והשגת יעדי המלון השנתיים שעליהם אנו נמדדים ע״י רשת קבוצת מלונות אינטרקונטיננטל, שללא ספק הנך חלק מהצלחה זו.

בהמשך לשיתוף פעולה פורה ולהשגת יעדים חדשים יחד.

רונית אדרי, מנהלת משאבי אנוש

דיויד כהן, מנכ"ל המלון

"יוני דרור משלב כמה תכונות:

עומק ראייה מפתיע וייחודי,

תקשורתיות יוצאת דופן,

אינטליגנציה רגשית ברמה גבוה ביותר,

רגישות ואמפתיה לסביבה…

כל אלו באים ליידי ביטוי ביכולות ניתוח מעמיק, הבנת הבעיה ומתן הצעות לפתרון – חד ונקי, מידי ומדויק!"

סטיב שומכר מנכ"ל כלכליסט

הרצאה מרתקת! עכשיו אני מסתכלת אחרת על כל תמונה.. יוני, תודה ענקית! אין לי ספק שהצלחת להעשיר את המשתתפים שלנו במידע חשוב ומשמעותי להתחלה החדשה שלהם. ותודה שעזרת לנו לעזור להם

 

בת חן וייס, מנטורית ומומחית להכוונת קרירה

 

תודה יוני יקר !
המשתתפים נפעמים
והסופרלטיבים זורמים אלינו. תודה על הרצאה מרתקת

 

טלי בינדר מנכ"לית התחלה חדשה